Лудогорец организира кастинг за юноши и девойки
ПФК Лудогорец съвместно със Спортното училище в Разград обявява кастинг за девойки и юноши, родени през 2011 и 2012 година, за прием в специализираната паралелка "Футбол".
Кастингите ще се проведат в следните градове:
Шумен – 8 юни (събота), от 10:30 ч. на Ученическия стадион
Попово – 14 юни (петък), от 13:30 ч. на Градския стадион
Исперих – 15 юни (събота), от 13:30 ч. на Градския стадион
Кубрат – 22 юни (събота), от 11,00 ч. на Градския стадион
Приетите деца ще имат възможност да се обучават и тренират в най-модерната клубна база в България – Спортен център Лудогорец, под ръководството на лицензирани и висококвалифицирани треньори.
"Очакваме ви – елате да покажете своя талант и да станете част от Лудогорец!", съобщава пресслужбата на шампионите.
- Пуснаха билетите за Лудогорец - Левски
- Лудогорец: Време е за оставки или конгрес
- БФС отговори на Домусчиев
- Хьогмо: Гледаме към следващия двубой
- Домусчиев с остра атака към БФС и Лицензионната комисия
- Лудогорец с обрат срещу Локо София (видео)
- Локо София – Лудогорец: „Орлите“ ще покорят Надежда
- Кокала: Лудогорец излъга Левски, това е
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]