Берое се раздели с трима
Берое се раздели с Енцо Еспиноса, Ойер Сариеги и Уерик Каетано. Договорите на Еспиноса и Сариеги изтекоха и няма да бъдат подновени, а раздялата с Каетано е по взаимно съгласие.
Енцо Еспиноса пристигна в Берое през лятото на 2023 година и изигра 61 мача със зелената фланелка, в които вкара 1 гол и даде пет асистенции.
Ойер Сариеги подписа с Берое през лятото на 2024 и записа 33 мача с 1 гол и 1 асистенция.
Уерик Каетано прекара два периода под Аязмото, в които изигра 30 мача, в които се отчете с 2 асистенции.
- Президентът на БФС Георги Иванов завърши обиколките си в страната
- ЦСКА 1948 връща преотстъпените в отборите, където играха през есента
- БФС продължи стратегическо партньорство
- Берое остана без вратари
- Ботев Пловдив подписа с нигерийски талант
- Продадоха първите 5000 билета за мача за Суперкупата на България
- Локо Пловдив с първа тренировка в Белек
- ЦСКА 1948 завърши наравно с поляци
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]