Ботев Пловдив освободи директор
Ботев Пловдив съобщи, че клубът е освободил от длъжност директора в клуба Георги Манолов. Като причина канарчетата обявиха, че той уронва престижа на жълто-черния клуб в социалните мрежи. Счита се, че конкретният повод, с който чашата на търпението е преляла, е публикуван в социалната мрежа Х (бивш туитър) колаж, на който теренът на стадион "Христо Ботев“ е заменен с пица.
"Уважаеми ботевисти,
Във връзка с недопустимите действия на г-н Георги Манолов, позволил си за пореден път своеволия от името на клуба, създавайки и разпространявайки неотговарящи на имиджа му публикации в социалните мрежи, ви уведомяваме, че от днес същият вече не е служител в ПФК "Ботев“.
С уважение,
Ръководството на ПФК Ботев“, написаха жълто-черните.
- ФКСБ преговаря за защитник на Ботев Пловдив
- Тунчев: Загубихме 2 точки
- Херо: На фона на играта - доволен съм
- Арда и Ботев Пловдив с реми, Тодор Неделев се контузи
- Ботев Пловдив си има нов спортен директор
- Феновете на Ботев Пловдив избират най-добър футболист на годината
- Ботев Пловдив: Кураж, Ел Голеадор!
- Илиан Илиев: Борим се, но ни липсва самочувствие
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]