Макун: Доволен съм от представянето си
Защитникът на Левски - Кристиан Макун говори пред медия в родината си след равенството 1:1 с Арда в първия кръг на плейофите. 25-годишният бранител посочи какво е необходимо на "сините", за да печелят мачовете си.
"Това беше двубой, който ни остави горчив вкус в устата. Беше чудесна възможност да си осигурим мястото в евротурнирите много по-рано, защото точковата разлика в наша полза щеше да е твърде голяма за съперниците. Въпреки че не бяхме в най-доборото си състояние, се борихме и накрая завършихме с една точка.
Доволен съм от представянето си, макар че не успяхме да спечелим. Трябва да бъдем по-постоянни в играта си. Ще продължа да давам всичко от себе си, за да може отборът да изпълни целта си", каза Макун пред "noticiasneveri.com", цитиран от "Тема Спорт".
- Левски пусна билетите за ключовия сблъсък с ЦСКА 1948
- Сираков: Трябва ни 10-годишна програма за развитието на детско-юношеския футбол
- Левски направи решителна крачка към титлата след победа над ЦСКА
- Арда 1924 с обрат срещу ЦСКА
- Левски представи концепцията за новия стадион
- Левски потвърди смяната на собственика на клуба
- Бостанджиев ще издигне нов "Георги Аспарухов"
- Сираков обяви новия собственик на Левски