Тунчев забранил разговори за Европа
Треньорът на Арда Александър Тунчев е забранил в отбора да се водят разговори на тема "класиране в европейските турнири“. В момента Арда е на сензационното трето място в Първа лига – най-доброто постижение на тима от Кърджали в неговата история. Ако запази това място, Арда ще играе минимум бараж за Европа. Ако Лудогорец спечели дубъл, то тогава отива директно в предварителните кръгове на Лигата на Конференциите.
Според Тунчев обаче е още много рано да се говори за Европа и всякакви разговори в тази посока могат да повлияят негативно на обстановката в отбора.
- Игор Тиаго: Лудогорец ме превърна в играча, който съм днес
- Лудогорец поздрави Кирил Домусчиев за рождения му ден
- Тим от Черно море се разбра с Макун от Левски
- ЦСКА ще остави Борносузов, Стойчев и Санянг във Враца
- Майкон: Искаме да донесем тази важна титла на нашия клуб
- БФС ще задължава отборите да играят с по един млад българин
- ЦСКА поздрави единствения български футболист, искан от Реал Мадрид
- Вили Вуцов: Левски излезе за равен срещу ЦСКА и го постигна
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]