От Арда обявиха, че няма да имат проблем с лиценза
От Арда излязоха с официална позиция заради появилата се информация, че клубът от Кърджали е един от елитните, които имат проблеми с лиценза заради натрупани задължения.
"Уважаеми господа журналисти, фенове на Арда. С настоящото съобщение бихме искали да внесем подробности около появилите се слухове в пресата, че лицензът на ПФК Арда за следващата година е под въпрос поради задължения на клуба.
Във връзка със сумата, която се дължи на ВиК, тя бе оспорвана в съда, но след като той потвърди своето решение, веднага бе заплатена и такъв дълг няма. За доказателство показваме и документ.
ПФК Арда няма абсолютно никакви неизплатени заплати и премии, както към бивши така и към настоящи треньори, футболисти и служители на клуба. Даже заплатите за месец март са изплатени много преди определената дата.
Задължението към НАП в размер на 117 000 лева е текущо и в рамките на няколко дни ще бъде изплатено изцяло. Бихме искали да отбележим, че то не е изискуемо.
Отправяме молба към представителите на пресата, когато искат да публикуват подобни "сензации", нека първо да отправят запитване към клуба, както правят такова за интервюта и никога не са получавали отказ. Сигурни сме, че ПФК Арда е един от малкото клубове, които работят отлично с представители на медиите. Надяваме се, че с тази позиция ще внесем пълна ясното около "проблема" с лиценза", написаха от клуба от Кърджали.
- Лудогорец договори национал на Египет за 1,5 млн. евро
- Официално: Лудогорец назначи германеца Томас Райс за нов старши треньор
- Локомотив София завърши подготовката с нулево реми срещу Теута
- Черно море не успя да победи Дунав в генералната репетиция преди сезона
- Лудогорец е на крачка от нов силен трансфер – Натан Фернандес вече е в България
- БФС проведе традиционния предсезонен семинар за делегатите преди сезон 2026/27
- Германският архитект, който пренаписва английската съдба
- Лионел Скалони: Искам Аржентина да бъде запомнена като отбор, който никога не се предава