Веласкес чака шефовете да решат казуса с Ел Джемили
Треньорът на Левски - Хулио Веласкес чака решението на ръководството по казуса с Джавад Ел Джемили. През миналата седмица атакуващият футболист бе изваден от състава, след като отказва да удължи договора си с клуба. Той не бе на разположение на наставника в три от тренировките.
Двете страни са провели разговор и се очаква окончателното становище на шефовете. Настоящият контракт на 22-годишния играч изтича в края на годината. Испанецът с марокански корени обаче не е доволен от офертата, която е получил и към момента не желае да преподпише със "сините".
Ако не се стигне до парафиране на нов договор между двете страни, от "Герена" ще са принудени да го продадат за по-ниска сума, след като в края на годината рискуват да го изпуснат без пари.
- На “Герена” чакат двама капитани следващата седмица
- Наско Сираков преговаря за продажба на Левски
- Добри новини в лагера на Левски
- Светльо Вуцов се ожени и очаква бебе
- Агент: Цената на Майкон расте!
- Цунами към феновете на Левски: Искам да празнувате титлата в края на сезона
- Наско Сираков отличи Вендерсон Цунами с плакет от Левски
- Евертон Бала: Не съм очаквал да се боря за голмайстор
179