Създадоха "Клуб на ветераните на Левски", Войн Войнов ще е треньор
Войн Войнов бе избран единодушно за треньор на футболния отбор на ветераните на Левски. Именно той ще селектира тимът, от който се очаква да се намеси в борбата за шампионската титла през следващия сезон.
"Не е тайна, че в последните години Левски не участва в първенството. За мен е голяма чест, че ще водя отбора и ще дам всичко от себе си за успехите му", каза Войнов пред медиите.
Вече се работи по идея за голям мач на тима на Левски ветерани срещу звездния отбор на Нефтохимик от 90-е години и началото на века. Идеята е на Георги Чиликов, който би играл и за двата тима, а Димитър Димитров-Херо да води бургазлии. Срещата трябва да е на стадион "Лазур", като към нея има огромен интерес от феновете на футбола в Бургас.
Целта на Левски е да наруши хегемонията на шампиона Витоша Бистрица, като в този отбор половината футболисти са юноши на "сините". От столичните отбори в първенството през последните години играят само Славия и Локомотив София.
- Исторически момент на „Герена“: Левски ще получи титлата от Георги Иванов
- Переа се завръща за Лудогорец, Левски почти без кадрови проблеми
- Славия поздрави Левски за шампионската титла
- Макун: Тази титла ще остане завинаги в сърцето ми
- Лудогорец ще направи шпалир, но ще опита и да развали празненствата на Левски
- Левски може да се сдобие с още един национал
- Левски избра подготовка в Правец за атака на Шампионска лига
- Заливат Левски с оферти за играчи