Левски пуска в продажба билетите за мача със Спартак Варна
Билетите за двубоя между Левски и Спартак Варна от 22-ия кръг на първенството вече са в продажба, съобщиха "сините“.
Пропуските за срещата, която е в петък (21 февруари), от 17:45 часа на стадион "Георги Аспарухов“ са налични в продажба онлайн и на касата на Сектор "А“ на арената на "сините“.
Ето какво написаха от клуба:
"Левскари,
Времето е променливо – дъждовно, студено, снежно, топло, но константата е една – публиката! Тя винаги е зад отбора. Ще напълним ли стадиона?
В продажба са билетите за мача от 22-рия кръг на Първа лига срещу Спартак Варна. Двубоят е на 21 февруари, петък, от 17:45 часа на стадион "Георги Аспарухов".
Пропуските се продават до изчерпване на количествата на касата пред сектор "А“ на стадион "Георги Аспарухов“ и онлайн ТУК“.
- Наско Сираков отличи Вендерсон Цунами с плакет от Левски
- Евертон Бала: Не съм очаквал да се боря за голмайстор
- Играч на ЦСКА смени Кристиан Димитров в националния
- Левски пречупи Черно море и направи нова крачка към титлата (видео)
- Емил Спасов: Напрежението в Левски е нормално, този отбор е най-силният от години
- Нов стадион на хоризонта: Левски задейства големия проект на „Герена“
- Фурнаджиев: Битката за титлата е между четири отбора
- Левски разпродаде един сектор за мача с Черно море
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]