Киров: Тепърва ще разучаваме Левски


Треньорът на Спартак Варна - Николай Киров говори след победата с 1:0 над Ботев Пловдив. Той сподели, че двата отбора са си разделили по едно полувреме, като тимът му е бил по-добър през втората част.
"Разделихме си по едно полувреме. През първото бяхме по-плахия отбор, а през второто играхме по-добре. Възползвахме се от възможностите си и победихме. Скоростта днес беше по-голяма, разчитахме на нея. Това е нормално, защото с всеки изминал двубой състезалите придобиват по-добър ритъм. Получи се донамичен двубой", започна Киров.
"Тепърва ще разучаваме Левски. Такава ни е програмата, че в първите двубои срещаме отбори от Топ 8. Тежки двубои. Ще се настровайме спрямо всеки противник. Важно е да покажем самочувствие в София", каза още треньорът на Спартак Варна в ефира на Диема.
- Ботев Пловдив напълно се разпада
- Половин отбор от Ботев Пд писа до ФИФА, за да прекрати договорите си
- Ботев Пловдив обяви трансфера на Акере във Видзев
- От Ботев опитали да върнат ключа за "Колежа", кметът ги отсвирил
- Душан Керкез се завърна в България, в момента подписва с ЦСКА
- Ботев Пловдив продаде основен играч в тим от Полша
- Естонски национал напусна Ботев Пловдив
- Феновете на Ботев Пловдив с позиция