Кметът на Пловдив ще участва в награждаването на носителя на Суперкупата
Кметът на Пловдив Костадин Димитров ще вземе участие в награждаването на носителя на Суперкупата на България, съобщиха от Българската професионална футболна лига (БПФЛ). Той ще бъде част от церемонията заедно с президента на Българската професионална футболна лига Атанас Караиванов.
Двамата ще връчат трофея на победителя в мача между отборите на Лудогорец и Ботев (Пловдив), който ще се играе на 4 февруари (вторник) от 18:00 часа на стадион "Христо Ботев".
Победителят ще се излъчи след изиграване на 90 минути, а при равенство в редовното време ще се премине директно към изпълнение на дузпи, уточниха от БПФЛ.
- Лудогорец ще направи шпалир, но ще опита и да развали празненствата на Левски
- Лудогорец реже заплатите и се отказва от лагер в чужбина
- Петричев: Редно е да направим шпалир на Левски
- Хьогмо: Много сме далече от стандартите на Лудогорец
- Петричев: Трябва да си изпием горчивата чаша до дъно
- ЦСКА с минимален успех над Лудогорец
- Левски е шампион! „Сините“ пречупиха ЦСКА 1948 и триумфираха с титлата
- Найденов: Личи си, че Писков е бил в ДЮШ на Лудогорец
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]