Треньорът на Добруджа: Не съм много впечатлен от Левски
Старши треньорът на Добруджа Добрич - Атанас Атанасов говори след поражението от Левски с 1:2 в приятелска среща, изиграна в Белек, Турция. Орела бе помолен да коментира състоянието на "сините“ и той призна, че не е впечатлен.
"Мъжка игра. По принцип трябва да се доближим до истинския мач, нищо, че е контролен. Доволен съм от нашата играхме. Стояхме като равен с равен с Левски. Ако трябва да отчитаме головите положения – имаме повече. Доволен съм от агресията и позиционирането на нашия тим. Играем срещу добър отбор, какъвто няма да срещнем във Втора лига и затова съм доволен“, заяви Атанас Атанасов.
"Аз като казвам добро представяне, имам предвид етапа, на който се намираме. Ние сме на 70% готови. Имаме 20 дена, на които да вдигнем поне до 90%. Няма да се превъзбуждаме от контролна среща“, каза още наставника на отбора от Втора лига.
"Случват се грешки, взимаме си поуки от тях. Не съм много впечатлен от Левски, но да се оправят“, завърши Орела.
- Левски получи бързо важен документ за новия стадион
- Ботев Враца обяви пет контроли, едната е срещу Левски
- Левски е близо до подпис с анголския универсален футболист Давид Кусо
- Левски готви мащабна селекция: Рейналдо и още две цели от Португалия
- Левски следи нападател от Валядолид, вариант е Хорхе Делгадо
- Чочев е номер едно при футболистите, Веласкес е най-добър при треньорите
- Алвеша: Голям успех за ЦСКА 1948, заслужени сребърни медали след силен сезон
- Жоро Костадинов: Това е един прекрасен завършек на моята кариера