Родригес: Тук съм, за да помогна на Лудогорец да се класира за ШЛ
Лудогорец представи новото си попълнение Емерсон Родригес със специално видео. Колумбиецът заяви, че иска да помогне на тима да стигне до Шампионската лига.
"Идвам от Вашку да Гама, Бразилия. Преди всичко съм благодарен на Бог и на Лудогорец за тази възможност. Чувствам се много щастлив да съм тук и знам, че ще постигнем много неща.
Аз съм тук, за да доставя много радост на клуба и феновете. Дойдох тук, за да работя, да се състезавам и да печеля много титли. Знам, че тази и следващата година ще имаме много радостни моменти. Тук съм, за да помогна на клуба да се класира за Шампионска лига, а и мечтая един ден да я спечеля.
Ще се видим скоро“, заяви Емерсон Родригес.
- Ботафого дължи 2 млн. долара на Лудогорец и е под риск от тежки санкции
- Лудогорец осигури добри пари за родните клубове
- Хьогмо и помощниците му напускат Лудогорец
- АЗ Алкмаар с оферта до 9 млн. евро за Петар Станич, Лудогорец иска поне 10 млн.
- Лудогорец тръгва като поставен във всеки кръг от Лигата на конференциите 2026/27
- Лудогорец преговаря за талант на Войводина – Петър Сукачев може да пристигне в Разград
- Цветомир Найденов поздрави Душан Косич след драмата в баража за Европа
- Лудогорец научи потенциалните си съперници в Лигата на конференциите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]