И Ботев Враца направи първа тренировка за 2025-та
Отборът на Ботев Враца се събра днес за първа тренировка за новата 2025 година.
"Днес отбелязахме официалния старт на подготовката за новата година с първата тренировка на отбора! По традиция денят започна с обичая водосвет за здраве, успех и благополучие, отслужен от отец Галин. Церемонията донесе дух на единство и надежда за предстоящите предизвикателства, които ни очакват на терена и извън него.
Под ръководството на старши треньора Христо Янев сме готови да се изправим пред новия сезон с амбиция за по-добри резултати. Ръководството на клуба активно води преговори с няколко класни футболисти, които могат да се превърнат в ключови попълнения за състава ни.
Благодарим на феновете за подкрепата и вярваме, че заедно, с упорита работа и енергия, ще постигнем големи успехи през тази година!", написаха от клуба.
- Славия падна от Тобол Костанай
- Локо София с реми срещу кошмар на ЦСКА
- Веласкес: Доволен съм от ротациите в атака
- Левски с победа в последната си контрола в Турция
- Изчислиха шанса на Лудогорец за плейоф в Лига Европа
- Христо Янев: Всичко е както го планирахме
- Веласкес: Щастлив съм в Левски
- Ботев Пловдив предсрочно прекрати лагера си в Анталия