Спас Делев: Не се имам за звезда
Новото попълнение на Локомотив София - Спас Делев говори пред медиите при старта на подготовката на Локомотив София. Той сподели, че не се има за звезда и добави, че се надява да помогне на отбора.
“Нека тази година да бъде по-ползотворна за всички. Моето идване тук, разбира се, е както навсякъде. Давам максимума от себе си да помогна на отбора да върви напред", започна Спас Делев.
“Надявам се през тази година, събраха се доста добри момчета, надявам се помогнем кой с каквото може, за да може Локомотив да върви нагоре и да има само победи занапред", продължи той.
“Момчетата са много позитивни. Добре ме приеха. Мисля, че има добър колектив. Надявам се с течение на времето да се опознаем, да сработим колкото се може по-бързо, за да побеждаваме. За година и половина е договорът ми", каза още Делев.
“Аз не се имам за някаква звезда, всички сме равни в съблекалнята и се надявам всички взаимно да си помогнем. Надявам се да помогна на отбора. Имало е оферти, но съм избрал да дойда тук. Както знаете, аз съм борбен човек и идвам тук да се боря, да дам максимума от себе си", добави офанзивният футболист.
- Чочев е номер едно при футболистите, Веласкес е най-добър при треньорите
- ЦСКА с остра позиция след мача с Лудогорец: настоява за тежки наказания за съдиите
- Съдийската комисия наказа арбитрите след Лудогорец – ЦСКА
- ЦСКА 1948 ще привлече Умаро Балде, Найденов го нарече „Секретният майстор“
- Найденов с реакция след 0:0 с Левски: Нули ми е любимото
- Чочев след победата над ЦСКА: Радост с горчив привкус и фокус върху баража
- Алвеша: Голям успех за ЦСКА 1948, заслужени сребърни медали след силен сезон
- Ню Йорк прегази Кливланд и се класира за финала в НБА