Ангел Лясков успокои феновете на Локо Пд, че остава в отбора
Защитникът на Локомотив (Пловдив) Ангел Лясков увери, че ситуацията в клуба е спокойна в момента и играчите са получили дължимите им възнаграждения.
Лясков, който бе избран за най-добър играч от феновете за 2024-та година, говори пред клубния сайт в края на календарната година.
"Есенният дял завърши и сега всички сме в очакване на началото на подготовката през януари. Не завършихме годината така, както на нас ни се искаше. Не показахме най-доброто, на което сме способни, в други срещи ни липсваше и късмет. Едно е сигурно - през новата година ни чака много работа и трябва да дадем всичко от себе си, за да върнем Локомотив там, където му е мястото.
Изразявам истинска благодарност за наградата, която получих на "Черно-бялата" Коледа. Радвам се, че този труд, който съм положил, е бил оценен. Още в началото си на престоя си в Локомотив разбрах, че тук всички са сплотени и са като едно голямо семейство.
През последните дни се появиха спекулации, свързани с мен. Искам да успокоя привържениците ни, че няма нищо вярно в тях. Не вярвайте автоматично на всичко, което прочетете в интернет. Ситуацията в нашия клуб е спокойна в момента, също така и всичко ни е изплатено на този етап.
За финал - искам да пожелая весели и светли празници на всички! Само Локо!", заяви Ангел Лясков.
- Тунчев: Голямото ни предимство са играчите, с които разполагам
- Арда си тръгна с 3 точки от "Лаута" (видео)
- Локо Пловдив пусна билетите за завръщането на феновете на „Лаута“
- Косич: Тази загуба е трудна за преглъщане
- 7-ма поредна шампионатна победа за ЦСКА
- ЦСКА и Локо Пловдив показаха подкрепата си към Любо Пенев
- ЦСКА ще се измъчи за победата срещу Локо Пловдив
- Магазинът на Сектор Г също отваря в деня на мача с Локо Пловдив