Локо Пловдив се раздели със защитника Милош Петрович
Локомотив Пловдив разтрогна по взаимно съгласие с десния бек Милош Петрович. Двете страни постигнаха споразумение и защитникът вече не е част от "черно-белите", съобщиха от клуба.
"Милош Петрович ще остане завинаги в историята на Локомотив. Той е един от героите от спечелването на двете купи и суперкупата на България, като по време на престоите си при "черно-белите" записа общо 146 мача във всички турнири. Благодарим ти за всичко, Милоше! Завинаги ще бъдеш един от нас! Желаем ти в бъдеще лични и професионални успехи", написаха пловдивчани на официалната си страница.
34-годишният сърбин пристигна на "Лаута" през лятото на 2018 година със свободен трансфер от Раднички Ниш. С изключение на един кратък период от половин година в началото на 2021 година, когато бе в гръцкия Ксанти, той неизменно бе част от Локомотив през последните повече от шест години.
През настоящия сезон Милош Петрович записа участие в три мача, като за общо 142 минути в игра не записа гол или асистенция.
- Ботев и Локо не се победиха в зрелищно пловдивско дерби
- Капитанът на Локо Пловдив поднови тренировки точно преди дербито с Ботев
- Неделев с призив към феновете преди дербито на Пловдив
- Нов шеф в Локо Пловдив дава яснота за отбора
- Душан Косич: Сладка победа, но не играхме добре
- Генчев: Недопустимо поведение и липса на футболна интелигентност
- Локомотив Пловдив надви Локомотив София с минималното 1:0
- Пуснаха билетите за дербито на Пловдив