Отбори от школата на Арда ще участват в турнир в Турция
Два отбора от школата на кърджалийци са получили покана за участие на турнир в Турция. Надпреварата ще се проведе на 14 декември в град Люлебургас. Децата, родени 2013 г., както и отбор, съставен от момичета ще се включат в състезанието.
По този начин за пореден път отбори от нашата школа получават покана за участие в подобни турнири. Това показва, че в школата на клуба се работи правилно и наши отбори са предпочитани за съперници.
- Славия разби Спартак Варна с 4:0 и записа втора поредна победа
- Ботев Пловдив пусна билетите за мача с Ботев Враца на „Колежа“
- Тръмп посрещна Меси в Белия дом: Не знаех, че идва, синът ми ми каза
- Пробвайте знак Х за ЦСКА - Локо София
- Левски ще може да се похвали с още един национал
- Кметът на Стара Загора: Не разполагам с хора, които могат да помогнат на Берое
- Локо Пловдив не е брал такъв срам от 17 години
- ЦСКА се готви да се раздели с Илиан Илиев
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]