Играчите на Локо Пловдив ще вземат част от парите си
Футболистите на Локомотив Пловдив най-вероятно ще вземат част от забавените пари преди Коледа, разкриха от "Лаута“. Припомняме, че в клуба има финансова несигурност, която е породена от евентуална смяна на собствеността. Играчите взеха част от парите си преди дербито с Ботев Пловдив, но клубът не изчисти дори и половината от дълга си.
Сега не е ясно колко пари ще получат играчите преди празниците, но се очаква да не бъдат изчистени всичките задължения.
- Локомотив Пловдив стартира подготовка с открита тренировка на „Лаута“
- Локомотив Пловдив обясни трансфера на Жоел Цварц в ЦСКА
- Пресаташето на Локо Пловдив подаде оставка след вътрешен конфликт
- Локомотив (Пловдив) подписа тригодишен договор със „Сезам“ като генерален спонсор
- Крушарски: Доказах, че спирачки няма
- Френски инвеститори започнаха одит на Локомотив Пловдив
- Локо Пловдив: Косич остава, преговори с френски инвеститори и готовност за среща с феновете
- Левски ще се пробва за треньор на Локо Пловдив
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]