Рибарски: Вторият гол ни изненада и според мен беше твърде лек
Старши треньорът на Крумовград, Атанас Рибарски, коментира загубата с 0:2 от Левски и разкри мнението си за представянето на отбора през сезона.
"Кошмарно начало на мача за нас. След това имахме ситуации да се върнем в мача и беше въпрос на време да се отърсим от шока. През второто полувреме имахме още една възможност. Вторият гол ни изненада и според мен беше твърде лек", сподели Рибарски в ефира на Диема.
Треньорът на Крумовград поздрави своите футболисти за усилията: "Искам да поздравя момчетата за себераздаването. Влязоха с голямо желание. Няколко от тях имаха сериозни проблеми, но те положиха голямо старание. Няма как да ги виним, че не спечелихме."
Относно резултатите до момента в сезона, Рибарски каза: "С оглед на всичко, което се случи, мисля, че 20 точки не са малко. Имайки предвид контузените играчи – Патрик Луан и Сантана, и че се наложи да променяме състава в движение, можехме да имаме и повече, но и това не е малко."
Треньорът завърши с коментар за следващата среща с Арда: "Познаваме се добре с тях. Първо трябва да видим на колко от играчите ще можем да разчитаме. Подходът ни ще бъде същият като в последния мач и се надявам да продължим напред."
- Тим от Черно море се разбра с Макун от Левски
- Майкон: Искаме да донесем тази важна титла на нашия клуб
- Вили Вуцов: Левски излезе за равен срещу ЦСКА и го постигна
- Програмата е ясна! Ето кога ще играят ЦСКА и Левски
- БФС готви по-високи такси за чужденци, Гьонов обясни и жребия за плейофите
- Величков: ЦСКА гони Европа, готови сме за дербитата в плейофите
- Боримиров: Левски е готов за дербито с ЦСКА в плейофите
- Желязков: Левски ще е шампион