Играч на Лудогорец може да потегли към града на Ромео и Жулиета
Отборът от Серия А - Верона проявява интерес към футболист на Лудогорец. Става дума за защитника - Оливие Вердон, според медиите в родината на играча – Бенин. Информацията гласи, че италианците са се допитали до ръководството на разградчани за условията, при които може да привлекат 29-годишния централен бранител.
Изданието 229foot пише, че договорът на Вердон е до края на сезона, но от Лудогорец няма да изпуснат своя футболист без пари и ще се опита да удължи договора му.
Бранителят е част от Лудогорец от лятото на 2021 година и оттогава е изиграл общо 179 мача във всички турнири, в които има е реализирал 11 гола, а също така има и една асистенция. През 2017 година разградчани продадоха друг защитник – Хосе Паломино на Аталанта.
- Лудогорец е на крачка от нов силен трансфер – Натан Фернандес вече е в България
- Лудогорец надви Септември, новото попълнение Михаил Полендаков дебютира
- В Швеция: Лудогорец следи гамбийски национал за подсилване на защитата
- Лудогорец набеляза полски вратар за ново попълнение
- Лудогорец избра Томас Райс за свой нов старши треньор
- Лудогорец е близо до трансфер на бразилски талант от Ботафого
- Лудогорец получи отказ от полски вратар, трансферът пропадна
- Лудогорец стартира кампанията за продажба на абонаментни карти
200