Собственикът на Берое: Не убивайте футбола, моля
Собственикът на Берое Ернан Банато изрази сериозни претенции към съдийството на Драгомир Драганов и ВАР-арбитъра Красен Георгиев след загубата с 1:2 от Локомотив София в "Надежда“
Той публикува пост в социалните мрежи, в който апелира реферите и ВАР да не убиват футбола.
Напомняме, че Локомотив получи много спорна дузпа в началото на мача, при която останаха сериозни съмнения за фаул в атака, но такъв не беше отсъден.
Ето какво написа Банато в акаунта си в Instagram:
"Играхме на невъзможен за игра терен и извън резултата трябва да признаем, че Локо София направи, каквото трябваше, но настоявам, че съдиите и ВАР убиват футбола по целия свят. Никой не ги регулира. Те си решават какво да гледат по пет минути и какво да подминат. Те не инвестират като собствениците на клубовете, няма какво да губят… Не забравяйте, че един ден купонът приключва, когато се уморим, не убивайте футбола, моля“.
- Славия разби Спартак Варна с 4:0 и записа втора поредна победа
- Ботев Пловдив пусна билетите за мача с Ботев Враца на „Колежа“
- Тръмп посрещна Меси в Белия дом: Не знаех, че идва, синът ми ми каза
- Пробвайте знак Х за ЦСКА - Локо София
- Левски ще може да се похвали с още един национал
- Кметът на Стара Загора: Не разполагам с хора, които могат да помогнат на Берое
- Локо Пловдив не е брал такъв срам от 17 години
- ЦСКА се готви да се раздели с Илиан Илиев
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]