Стоичков: Връщам се в България заради Кубрат Пулев
Христо Стоичков се прибира в България, за да подкрепи Кубрат Пулев. Кобрата излиза на ринга на 7 декември срещу Махмуд Чар в битка за регулярната титла в тежка категория на Световната боксова асоциация. Двубоят е в зала "Арена 8888 София" (бившата "Арена Армеец").
"7 декември е един великолепен ден за българския бокс! Отново на ринга ще бъде Кубрат Пулев. И отново ще защитава честта на България. Естествено, че ще бъда там! За да подкрепя моя приятел да извоюва тази важна победа, да направи още една стъпка до големия финал. На 7 декември ви очаквам в залата и да подкрепим Кубрат", пише Камата.
Мачът на Кобрата с Махмуд Чар първоначално трябваше се проведе на 30 март. Десет дни преди това обаче Чар получи контузия и се наложи да претърпи операция.
На негово място на ринга излезе украинецът Игор Шевадзуцкий, когото Пулев победи след съдийско решение.
- Арда победи Добруджа с човек по-малко и се изкачи до осмото място
- Ботафого още дължи милиони на Лудогорец
- Куп проблеми в Спартак Варна преди мача с Лудогорец
- Добри новини за Лудогорец
- Ради Кирилов вероятно ще е готов за следващия тест на Левски
- Поне шестима от ЦСКА ще са национали, Ето’о е под въпрос
- Скаути на Милан си харесаха звездата на Лудогорец
- Голът на Георги Костадинов, освен важен, се оказа и юбилеен