Халф на Локо София се завръща за мача срещу Левски
Халфът на Локомотив София, Симеон Славчев, ще бъде на разположение на треньора Антон Велков за предстоящото гостуване на Левски, съобщава "Тема Спорт“. Двубоят на "Герена“ е в събота от 17:30 часа. 31-годишният футболист страдаше от контузия в последните седмици и е извън терените от месец. За последно игра на 19 октомври при нулевото равенство с Крумовград в "Надежда“. Тогава той бе заменен на почивката, след като почувства болки. Опитният полузащитник ще се завърне за железничарите, за да помогне на тима в сложната ситуация, в която изпадна, и предпоследното място в класирането, което временно заема.
Антон Велков се надява, че ще може да използва срещу сините и централния защитник Мамаду Диара, който също бе измъчван от контузия. Аут за двубоя на "Герена“ със сигурност е Диого Тейшейра. Португалецът се възстановява от тежка травма и се очаква да се завърне в игра през пролетта.
Локомотив София не познава вкуса на победата от 12 август, когато надделя над Септември София с 1:0. Преди това бе постигнат успех и над Черно море. За момента това са единствените победи за тима от началото на сезона, като бяха записани още пет равенства и осем загуби.
- Ню Йорк прегази Кливланд и се класира за финала в НБА
- Локо София стеснява избора за нов треньор
- Жоро Костадинов: Това е един прекрасен завършек на моята кариера
- Веласкес: Оценката ми за сезона е 11 от 10
- Евтимов за скандалната ситуация в Разград: Вие се гаврите с хората
- Янев без категоричен отговор дали ще продължи да води ЦСКА
- Бойко Величков: Хората зад ВАР трябва да си ударят два шамара пред огледалото
- Боби Цонев за второто място на ЦСКА 1948: Заслужихме си го!
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]