Акрапович се отказал от бразилец и африканец
Наставникът на Хебър Бруно Акрапович е пробвал двама футболисти по време на контролата със Септември. Пазарджиклии се наложиха с 1:0 в спаринга, а босненският специалист е дал шанс на бразилец и африканец, които са били на проби. В крайна сметка обаче Акрапович не е останал доволен и ги е отпратил.
Иначе единственото попадение в контролата бе дело на Георги Търтов. След подновяването на първенство през следващия уикенд пазарджиклии ще гостуват на Спартак Варна на 22 ноември, а два дни по-късно за септемврийци предстои гостуване на Берое.
- Арда със зрелищно равенство срещу поляци
- Черно море помете Етър в контрола
- Веласкес поиска от Левски да форсира селекцията
- ЦСКА се справи с корейци
- Локомотив Пловдив излезе с позиция за Хуан Переа
- Тотнъм обяви трансфера на Соуза
- Пламен Николов: Левски заслужава да е шампион
- Три клуба от Серия А следят супер талант на ЦСКА 1948
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]