Един от важните играчи в Ботев Пд близо до завръщане в игра
Един от най-силните трансфери на Ботев през настоящата година - Георги Николов, е все по-близо до завръщане в игра.
Младият нападател е подложен на големи натоварвания от треньорския щаб, а рехабилитаторите на "канарчетата" внимателно следят как върви неговото възстановяване.
Ако всичко върви по план е възможно врачанинът да запише игрови минути още докрая на есенния полусезон.
Всички в Ботев се надяват след зимната подготовка Георги Николов отново да демонстрира качествата си на терена и да радва с голове "жълто-черната" публика, пише "Пловдив24“.
- Генчев: ЦСКА са в добра ситуация, върви им играта
- Херо: Изобщо не заслужавахме да загубим този мач
- Меси носи 3-те точки на Локо София срещу Ботев Пловдив (видео)
- ФКСБ преговаря за защитник на Ботев Пловдив
- Тунчев: Загубихме 2 точки
- Херо: На фона на играта - доволен съм
- Арда и Ботев Пловдив с реми, Тодор Неделев се контузи
- Ботев Пловдив си има нов спортен директор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]