Черно море без двама срещу Ботев Пловдив
Черно море проведе първата си тренировка на клубния си стадион, като в нея взеха участие играчите, които не започнаха като титуляри в срещата с Хебър (1:0). Неприятната новини за отбора е, че и двамата леви крайни защитници са с травми преди петъчното важно гостуване на Ботев в Пловдив.
Испанецът Дани Мартин получи разтежение в областта на адукторите, а заменилият го Цветомир Панов в края на първото полувреме при острия въздушен бодичек със защитника на гостите Николай Николаев е с разместване на раменната става. При това положение със сигурност ще настъпят някои рокади в защитата на тима. Асен Дончев ще заеме типичната за него позиция на десен бранител, а на невралгичния ляв пост ще играе националът Виктор Попов.
- Даниел Мартин остава в Черно море?
- Черно море ще изиграе 6 контроли
- Тунчев: Грешките в плейофите ни лишиха от бараж, трябваше по-зряла игра
- Илиан Илиев: Никой нищо не знае за бъдещето на Черно море, чакаме решенията на ръководството
- Арда надви Черно море с 3:2 и го лиши от бараж за Европа
- Александър Тунчев: Арда е готов да се бори за Европа
- Бъдещето на Илиан Илиев в Черно море остава неясно
- Даниел Димов: Черно море има сили за Европа, но срещу Арда ще трябва концентрация
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]