Масови оставки в Локо Пловдив
Трима директори на Локомотив Пловдив подадоха оставки. Става въпрос за членовете на борда на директорите Венко Рахатлиев, Димитър Палазов и Антон Спасов. Причината е в насъбралото се напрежение в клуба и представянето на отбора през последните няколко седмици.
Ето какво пишат от клуба:
"Уважаеми локомотивци,
С оглед насъбралото се напрежение и представянето на отбора в последните няколко седмици, всички членове от борда на директорите на ПФК Локомотив Пловдив решиха да подадат днес своите оставки.
Решението им е окончателно".
- Инвеститори от Абу Даби отказали да поемат Локо Пловдив заради феновете
- Локо Пловдив взе под наем играч от ЦСКА
- Локо Пловдив не успя да пречупи „соколите“ от Варна
- Левски близо до подпис с още един играч на Локо Пловдив
- Локо Пловдив отказал 800 000 паунда от Челси за Митко Илиев
- Ивайло Петков: Късмет е силно казано, но гоним класиране за Европа
- Душан Косич: Нямаше значение кой ще ни се падне
- Ясни са полуфиналните двойки от Купата на България
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]