Великов: Промените дадоха резултат

Старши -треньорът на Хебър Веселин Великов  сподели мнението си за равенството с Локомотив (Пд) на "Лаута“ (3:3).

"Мачът започна идеално за нашия отбор, но до края на полувремето бяхме безобразни. Можеха да ни водят с 3 гола. Направихме промени, после и други. Те дадоха резултат, момчетата се бориха до последната секунда и онзи отгоре ни погледна.

С играта през първата част, особено след нашия гол, мислех, че няма да вземем и точка в този мач. Както бяхме планували, така и започна срещата. Ранен гол, идеално, после не знам какво се обърка.

Ако Набил Макни продължава да играе така, трудно може да го задържим. Затова сме 22-23 човека. Ако той излезе, трябва да търсим ново попълнение.

Да се надяваме, че за последно ще домакинстваме на чужд терен“, коментира Великов.