Жереми Петрис се завърна на "Герена"
Десният защитник на белгийския Шарлероа - Жереми Петрис направи изненадващо посещение на стадион "Виваком арена - Георги Аспарухов" по време на на вчерашната тренировка на "сините". Най-вероятно той е решил да използва паузата за националните отбори да се види със стари приятели и бивши съотборници в България.
Петрис е бил посрещнат радушно от персонала на "Герена" и демонстрира добро настрение по време на заниманието.
Десният бранител наблюдава тренировката, воден от Станислав Генчев, заедно с Карлос Охене, който се възстановява от лека травма, съобщиха колегите от dsport.
Петрис се присъедини към Левски през лятото на 2022 година по настояване на Станимир Стоилов. Тогава бекът бе свободен агент, след като се раздели с Царско село. Той изигра 53 мача със синята фланелка, в които отбеляза един гол. През зимата бе продаден на белгийския Шарлероа.
- Университатя Крайова с важно предупреждение към феновете на Левски преди реванша
- Сержиньо: В Левски ме накараха да се чувствам специален
- Хулио Веласкес: Вярвам напълно в отбора, отиваме в Крайова за победа
- Левски подписа професионален договор с талантливия Андрей Нешев
- Левски направи шампионски обрат срещу Локо София и продължи победния си ход
- Лауренциу Попеску: Нищо не е решено, вярвам, че ще обърнем Левски у дома
- Хулио Веласкес: Победихме много силен съперник, но ни очаква тежък реванш
- Кристиан Димитров: Можеше да вкараме още голове, но ни чака много тежък реванш