Пьотровски е близо до напускане на Лудогорец
Халфът на Лудогорец – Якуб Пьотровски, е желан от няколко чуждестранни клуба, сред които е и шампионът на Турция – Галатасарай.
"Чим Бом“ ще се опитат да забързат привличането на полския национал, за да изпреварят останалите кандидати за подписа му, написа турското издание "Fanatik“.
Освен турския клуб, интерес към Пьотровски има още от Сент Етиен, Удинезе и Виляреал.
В същото време, има голяма вероятност Галатасарай да се раздели със Серхио Оливейра, което допълнително ще наложи привличането на полузащитник.
Треньорът на тима – Окан Бурук, настоява за привличането на Пьотровски, тъй като през миналия сезон Галатасарай на моменти изпитваше проблеми в средата на терена. Все още обаче, не се знае дали клубът е изпратил официална оферта за поляка до Лудогорец и ако го е сторил, какъв е бил отговорът на "орлите“.
- Лудогорец търси фенове от Варна за мача срещу ПАОК
- Хьогмо: Връзката между мен и футболистите е въпрос на тренировки
- Орела: Разликата в класите си каза думата
- Лудогорец продължи с победите при новия треньор
- В Лудогорец бесни на БФС
- Лудогорец се раздели с тийм мениджър
- Лудогорец подкрепи Михайлов и Пенев
- Пер-Матиас Хьогмо: Не дадохме много шансове на съперника
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]