Ачиари: Искам да поздравя моите играчи
Старши -треньорът на Берое Хосе Луис Ачиари коментира поражението с 1:0 от Лудогорец в Стара Загора в мач от шестия кръг в efbet Лига. Той заяви, че е доволен от желанието и играта на своите футболисти, въпреки че тимът не спечели точков актив.
"Първо искам да поздравя моите играчи, защото направиха много добър мач срещу добър отбор. Направихме много добри транзиции, с които затруднихме Лудогорец. Въпреки всичките положения, които направихме, си тръгваме с празни ръцете. Играчите много искаха да победата. Искам да остана с позитивните неща, които показа отбора. Не спечелихме трите точки, но съм доволен от силната игра на отбора“, заяви Хосе Луис Ачиари.
"Не можехме да използваме Жорди Говеа, защото го продаваме в Словения. Карлос Алгара беше контузен и решихме да не рискуваме с пускането му в игра. Всички видяха, че сме отбор, който иска да показва добро лице на терена и това е най-важното“, призна той.
"Ще се подготвим по най-добрия начин за следващия мач. Много важно е да се подсилим с нови попълнения, за да имаме вариативност в състава. Сега трябва да си починем и да се подготвим по най-добрия начин. Пожелавам на Лудогорец да играе в Лига Европа и да представят България“, завърши наставникът на Берое.
- Арда с добри новини преди Лудогорец, но без ключов халф
- Хьогмо: Липсваше ни качество срещу добре организирания Черно море
- Илиан Илиев: Показахме характер, но можем повече в атака
- Стойчо Стоев: Напрежението е в Левски, титлата още е в техни ръце
- Дончо Донев: Левски ще стане шампион
- Лудогорец и Черно море не се победиха в Разград
- Кабаков ще свири Лудогорец - Черно море, Любомиров - пловдивското дерби
- Цветомир Найденов с критики към съдийството след Лудогорец – ЦСКА 1948
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]