Играч на Берое разтрогна с клуба
Футболистът на Берое Дамян Иванов Йорданов разтрогна с клуба заради неизплатени възнаграждения. Това става ясно от решение на БФС:
"БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ
Спортно – техническа комисия
Решение – 25.07.2024 г
СТК констатира прекратяване на трудовия договор без предизвестие за неплатени месечни възнаграждения от ПФК "Берое“ СЗ на Дамян Иванов Йорданов –състезател по футбол, считано от 15.07.2024 година.
Заинтересованите страни може да подадат молба за вида на причината за предсрочно прекратяване на договора до Комисията за договорната стабилност при БФС в срок до 30 дни от предсрочното прекратяване на договора съгласно чл. 38, ал.6 от Правилника за договорите и трансферите на футболистите в системата на БФС".
- Двама от ЦСКА с травми, пропускат мача с Локо София
- Тунчев: Трябва ни нов нападател
- Илиан Илиев: Играчите ни не искат да си ходят, защото Варна е хубав град
- Тошко Неделев поднови тренировки с Ботев
- Приятели на Любо Пенев организират турнир и търг в подкрепа на лечението му
- Агибу Камара от Лудогорец претърпя успешна операция
- Арда изхвърли Черно море от турнира за Купата
- Трима от Левски вече си търсят нови отбори
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]