Анди Краев и Кайзелслаутерн се договориха за двугодишен договор
Германският втородивизионен Кайзелслаутерн е предложил двугодишен договор на бившия халф на Левски Андриан Краев. Това съобщава германският клуб от профила си в социалната мрежа X.
Кайзерслаутерн имаше интерес към по-малкия от братята Краеви още през зимата, но тогава не се стигна до негов трансфер, след като той все още имаше договор с Левски и "сините" искаха трансферна сума за него.
Сега изпълнителният директор на клуба Томас Хенген лично е предложил контракта на Краев, като според клуба трансферът му е "много вероятен".
Тимът на Кайзерслаутерн завърши миналия сезон на 13-о място във Втора Бундеслига. Отборът е далеч от славното си минало, като през 1998 година става шампион на Германия като новак в Бундеслигата, а в редиците му тогава е българският национал Мариян Христов.
- Веласкес: Щастлив съм в Левски
- Левски представя нов екип срещу Лудогорец за Суперкупата
- Веласкес поиска от Левски да форсира селекцията
- Пламен Николов: Левски заслужава да е шампион
- Георги Василев: Левски заслужава да е шампион
- Войнов: Левски напълни чинията, остава само да я изяде
- Веласкес: Само няколко неточности, на които трябва да обърнем внимание
- Левски без победа и в третата си контрола