Наско Сираков: Думата "фалит" вече е в миналото
Мажоритарният собственик на Левски Наско Сираков говори по актуални теми около седмица преди старта на новия сезон.
"Реално изграждаме почти нов отбор, с ново треньорско ръководство, с нов стил и начин на игра. Съвкупността от тези неща предполага, че ще има два-три месеца преболедуване. Истината е, че виждам Левски в топ 3 в края на шампионата", каза легендарният голмайстор пред "Мач Телеграф".
"Вярвам, че за първи път от четири години е дошъл моментът Левски да изгражда отбор, не за да продава след това, а за да се бори за трофеи, а догодина живот и здраве да търси добро представяне в Европа. Левски е излязъл на друго ниво и може много по-спокойно да гледа към бъдещето, думата "фалит" вече е много далеч в миналото", добави бронзовият медалист от САЩ'94.
"По отношение на работата на Ивков и Боримиров е безсмислено да говорим. При единия бяха натрупани около 12.5 милиона задължения плюс три милиона към доставчици, докато при другия - сме на път да изчистим всичко. Мисленето на двамата как да се случи този процес е съвсем различно", заяви още шефът на "сините".
- Играч на Левски стана почетен гражданин на Царево
- Играч на Славия след победата над Левски: Абонаментът е подновен
- Левски ще си върне самочувствието срещу закъсалия Спартак
- ЦСКА и Левски олекнаха с по 3300 лева
- Веласкес: Проблемът срещу Славия не бе в ротациите, вече мислим за Спартак
- Георги Марков: Левски има два големи капитала – публиката и Сираков!
- Ратко Достанич: Играчите работят неуморно
- Венци Стефанов: Преди един-два месеца врещяха като заклани "Заги-Заги-Маги"