Левски привлича двама нови до старта на шампионата
Левски ще привлече нови двама играчи до дни. При "сините" ще акостират френски нападател и нигерийски халф, информира "dsport".
Заместникът на Рикардиньо се казва Мустафа Сангаре, на 25 години, висок 196 см. Последно е играл в португалския Варзим, записвайки 28 мача и 5 гола. Футболистът със сенегалски корени стартира кариерата си във френския Винсен, след което се подвизава в Расинг, Амиен и Борго.
Човекът, който трябва да поеме ролята на Андриан Краев, пък е Клеман Икена, дефанзивен халф, който може да играе като централен защитник и десен бек. Той се е състезавал за хърватските Загорец U19 и мъжкия отбор на Дубрава. За последния тим е изиграл 61 двубоя, в които е вкарал 3 гола. Също така има и две срещи за националния отбор на Нигерия, до 17 години.
Досега Левски привлече Майкон, Алдаир, Алекс Колев и Матей Маркович. Станислав Генчев заяви, че до края на седмицата ще дойдат двама нови, един от които е френски нападател.
- Университатя Крайова с важно предупреждение към феновете на Левски преди реванша
- Сержиньо: В Левски ме накараха да се чувствам специален
- Хулио Веласкес: Вярвам напълно в отбора, отиваме в Крайова за победа
- Левски подписа професионален договор с талантливия Андрей Нешев
- Левски направи шампионски обрат срещу Локо София и продължи победния си ход
- Лауренциу Попеску: Нищо не е решено, вярвам, че ще обърнем Левски у дома
- Хулио Веласкес: Победихме много силен съперник, но ни очаква тежък реванш
- Кристиан Димитров: Можеше да вкараме още голове, но ни чака много тежък реванш