Левски обяви свободен ход за мача с Черно море
Контролата между Левски и Черно море, която е насрочена за сряда, ще бъде с безплатен вход за публика, съобщиха от столичния клуб. Лятната проверка между "сините" и "моряците" ще се проведе на градския стадион в Правец от 18:30 часа.
"Левскари, входът за третата контролна среща от лятната подготовка на Левски – срещу Черно море е свободен! Двубоят е на 3 юли, от 18:30 часа и ще се проведе на "Градски стадион“ в Правец.
Срещата ще се изиграе в две полувремена по 45 минути, вместо в предварително обявения формат – четири части по 30 минути.
"ЛЕВСКИ ТВ“ ще предава директно мача в официалния сайт на клуба www.levski.bg, както и в официалните страници на клуба във Facebook и YouTube", написаха от клуба.
- Ясно е кога пускат в продажба билетите за Суперкупата
- Илиян Филипов: Око-Флекс е футболист на Ботев Пловдив
- Крушарски за Переа: Не продаваме картофи
- Куршума поднови тренировки с Левски
- Илиян Филипов за Левски: Дали правилата важат за всички?
- Левски преговаря за голмайстора на Локо Пловдив
- Левски официално представи Армстронг Око-Флекс
- Защитник на Левски има мускулна контузия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]