Локо София с трето попълнение
Александър Петров се превърна в третото ново попълнение на Локомотив София. Договорът му със столичните "железничари“ е до 2025 година.
19-годишният нападател е продукт на школата на Септември София, където прави своя дебют в елита срещу Лудогорец, а впоследствие записва още 3 двубоя в Първа лига.
След това играе още 6 мача във Втора лига за отбора от "Драгалевци“. Има и 2 попадения в 2 мача за Купата на България със столичани.
В началото на 2024 година е привлечен в състава на Янтра Габрово.
- Добри новини в лагера на Левски
- Агент: Цената на Майкон расте!
- Станаха ясни имената на двама играчи от Полша, които били в радара на ЦСКА
- ЦСКА избра дестинация за летния лагер
- Цунами към феновете на Левски: Искам да празнувате титлата в края на сезона
- Доскорошен играч на ЦСКА прекрати кариерата си на 26 години
- Наско Сираков отличи Вендерсон Цунами с плакет от Левски
- Ботев (Пд) вече има национал: Едсон Силва с повиквателна за Гвинея-Бисау
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]