Отлична новина за новия треньор на Левски
Атакуващият футболист на Левски - Илиян Стефанов започна бегови упражнения. 25-годишният играч тренира на "Герена" и възстановяването му върви по план.
Той претърпя операция на скъсана предна кръстна връзка и латерален менискус на коляното, като получи тежката контузия при победата с 1:0 над Хебър в Пазарджик в началото на март.
Очаква се да пропусне есенния дял на първенството, като оптимистичните прогнози са, че ще се завърне към пълноценни тренировки за зимната подготовка.
Стефанов започна по-рано тренировки от своите съотборници, които ще се съберат за първо занимание утре от 18:00 часа. За първото занимание треньорът Станислав Генчев се надява, че ще може да разчита на още едно ново попълнение освен Майкон. Бразилският ляв защитник пристигна на "Герена" през май и водеше подготовка със "сините", но нямаше право да участва в мачовете. В момента ръководството води преговори с набелязаните футболисти.
"Тема Спорт" написа, Левски е постигнал договорка с португалски десен защитник, като се очакват развръзки и за вратар, Алекс Колев и Ангел Бастунов.
- Лудогорец развали шампионския празник на Левски с късен гол на „Герена“
- Божидар Искренов: Левски заслужено е шампион, чакахме този момент твърде дълго
- Левски пусна шампионска фланелка за 27-ата титла
- Исторически момент на „Герена“: Левски ще получи титлата от Георги Иванов
- Переа се завръща за Лудогорец, Левски почти без кадрови проблеми
- Славия поздрави Левски за шампионската титла
- Макун: Тази титла ще остане завинаги в сърцето ми
- Лудогорец ще направи шпалир, но ще опита и да развали празненствата на Левски