Исак не помисля да напуска Нюкасъл
Нападателят на Нюкасъл Александър Исак заяви, че не мисли за смяна на клуба това лято.
24-годишният Исак се наслади на звезден сезон 2023/24, като вкара 21 гола във Висшата лига за Нюкасъл, въпреки че това не бе достатъчно за "свраките" да се класират за европейския турнир.
Шведският нападател, който струваше на Нюкасъл 63 милиона паунда, сега се оценява на 100 милиона паунда и се смята за трансферна цел на Арсенал, но Александър планира да продължи да играе за "свраките", с които му остават четири години от договора.
"Много, много съм щастлив в Нюкасъл. Имах най-добрия сезон в кариерата си и това не може да се подценява. Обичам всичко в клуба, феновете, града.
Наистина нямам никакви мисли за преход или нещо подобно. Прекарвам си страхотно и водя много щастлив живот“, заяви Исак.
- Анди Ираола: Тази една точка е малко, но поне е заслужена
- Собослай спаси Ливърпул от загуба срещу Нюкасъл с късна дузпа
- Нюкасъл – Ливърпул: Нови ери, стари амбиции и зрелище на „Сейнт Джеймс Парк“
- Нюкасъл Юнайтед привлече защитника на Бенфика Амар Дедич
- Нюкасъл може да похарчи 76 млн. евро за заместник на Бруно Гимараеш
- Новият мениджър на Нюкасъл вече прави нещо, което Еди Хау рядко си позволяваше
- Нюкасъл се договори с Амар Дедич, трансферът за 35 млн. евро е пред финализиране
- Хьойберг отказа трансфер в Нюкасъл
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]