Арда се раздели с осем футболисти
Няколко дни след края на сезона Арда Кърджали се раздели с 8 футболисти, на които договорите с клуба приключиха, съобщиха официално от клуба.
Двама от тях Лъчезар Котев и Ел Мами Тетах, които играха като преотстъпени, се връщат в клубове си. На Иван Коконов, Деян Лозев, Христо Митев, Илия Юруков, Принц Окезие и Станислав Дюлгеров, договорите изтекоха и те няма да бъдат подновени.
Ръководството на Арда изказа огромна благодарност към всички футболисти, които през годините носеха фланелката на тима. "Благодарим Ви за незабравимите моменти и Ви пожелаваме успех в кариерата!“, написаха от Арда.
- Добри новини в лагера на Левски
- Агент: Цената на Майкон расте!
- Станаха ясни имената на двама играчи от Полша, които били в радара на ЦСКА
- ЦСКА избра дестинация за летния лагер
- Цунами към феновете на Левски: Искам да празнувате титлата в края на сезона
- Доскорошен играч на ЦСКА прекрати кариерата си на 26 години
- Наско Сираков отличи Вендерсон Цунами с плакет от Левски
- Ботев (Пд) вече има национал: Едсон Силва с повиквателна за Гвинея-Бисау
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]