Лудогорец отказа оферта от Бундеслигата за Пьотровски
Лудогорец е получил солидна оферта от клуб от Бундеслигата за звездата си Якуб Пьотровски. Разградчани обаче са я отказали, като сумата е била около 7 милиона евро, съобщава "Тема Спорт“. Желанието на орлите е да продадат халфа след участието му на европейското първенство, като се очаква той да вдигне цената си. Лудогорец иска за поляка 10 милиона евро и се надява да може да го продаде на Острова през лятото, но не е изключено желанието им да бъде изпълнено и от клуба от Бундеслигата. А тази сума е склонен да плати и турският гранд Галатасарай, написаха наскоро медиите в Турция. Този тим проявяваше сериозен интерес към 26-годишния играч още през зимата, но тогава разградчани отказаха да се разделят с него. Тимът от Истанбул продължава да следи отблизо представянето на Пьотровски.
Полузащитникът изигра отличен сезон, записвайки 51 двубоя във всички турнири, в които реализира 17 попадения. Договорът му с разградчани е до лятото на 2025 година. Едно е сигурно, Пьотровски ще бъде продаден, но разградчани искат да изберат най-добрата оферта за клуба и играча.
- Станич преминава в Олимпиакос през следващата седмица
- Лудогорец разби Етър с 11 гола в зрелищна контрола
- Новите екипи на Лудогорец с вдъхновение от древен Абритус
- Лудогорец чака отговор от Алберт Риера, Барак Ицхаки остава резервен вариант
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Петър Станич е близо до трансфер в Олимпиакос
- Лудогорец започна подготовката си за новия сезон
- Новак във Висшата лига иска играч на Лудогорец
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]