Керкез: Предстои най-важният шанс за нас
Наставникът на Ботев - Душан Керкез коментира поражението от Арда с 1:2 в двубой от втората шестица на плейофната фаза в родния шампионат.
"Мисля, че не успяхме да използваме добрите си възможности през второто полувреме. Сами се победихме, дадохме шанс на Арда да се върне. Те показаха, че са добър отбор и могат да спечелят", започна той.
"Знаем, че имаме млади и добри състезатели, които имат нужда от повече концентрация и време. Ще се поучат от случилото се. Интересни мачове се получиха, всеки има шанс за седмото място", добави специалистът.
"Предстои най-важният мач за нас, трябва да забравим за днес. Финалът винаги е финал, играем срещу най-добрия отбор в лигата за последните 13 години. Знаем, че Лудогорец е фаворит и всичко може да се случи. Показахме, че можем да направим добри игри, ще се подготвим и ще видим какъв ще е резултатът. Трябва да сме клинични срещу Лудогорец", завърши Душан Керкез в ефира на Диема.
- ЦСКА обърна Ботев с два късни гола в зрелищен мач на „Васил Левски“
- Ботев Пловдив измъкна точка срещу Локо София, отменен гол спаси „канарчетата“ в края
- Буря и градушка прекратиха Ботев Пловдив – Локомотив София, мачът ще се доиграе във вторник
- Ботев Пловдив се раздели с Енок Куатенг
- Ботев Пд удължи договора на бранител
- Ботев Пловдив пусна билетите за старта на сезона и продължава инициативата „Ръка за ръка с Ботев“
- Арда си върна млад талант от Ботев Пловдив
- Ботев (Пловдив) надви Спартак (Варна), 18-годишният Самуил Цонов донесе успеха