Гласят Станислав Манолев отново за шефски пост в Пирин
Станислав Манолев ще е част от новия Борд на директорите на Пирин Благоевград, тръби "Тема Спорт". Той е бивш президент на клуба и няма да бъде спортен директор, каквато информация се появи.
Петър Занев ще продължи да е управител на орлетата. Той ще бъде от квотата на Община Благоевград, която след промените ще притежава 10% (20 000) акции от новото дружество.
Очаква се официално днес от общината да обявят, че акционерното дружество на двамата бизнесмени Георги Спасов и Милен Стефанов ще поеме управлението на Пирин.
Те вече показаха на изслушване пред кмета своя бизнес план за развитието на клуба, който е напълно реалистичен и е чак до 2028 година. Предвижда се бюджетът на зелените да нарасне до 6-7 милиона лева.
Спасов и Стефанов са започнали изчистването на дългове за 300 хиляди лева, за да може клубът да вземе професионален лиценз.
- Кокала ядоса левскари със снимка
- Майкъла: Този отбор на ЦСКА трябва да играе в евротурнирите
- Левски ще парафира с нов играч за едва 4 месеца
- Пацо Тигъра не иска да си поднови договора с Черно море
- Бойко Величков: Дано да видим този ЦСКА и срещу Лудогорец
- Играч на Лудогорец създаде своя академия в Гана
- Левски няма право на грешка срещу Локо Пловдив
- Лудогорец удари на камък с трансферна цел