Левски започва преговори с петима
Джевад Ел Джемили също ще бъде привикан от ръководството на Левски с предложение за нов договор, съобщава "Мач Телеграф“ в днешния брой.
"Сините“ няма да чакат до зимата и още отсега започват преговори с петима играчи за нови договори.
Настоящите им контракти изтичат през лятото на 2025 г., а "сините“ не искат да се повтори ситуацията с Андриан Краев и Жереми Петрис.
Сираков си призна, че е имал разговор с Марин Петков, а сега идва ред на такъв и с Ел Джемили.
За него Фатих Карагюмрюк дава 500 000 евро, както писа "Мач Телеграф“, но това се струва твърде малко за шефовете на Левски.
- Левски представя нов екип срещу Лудогорец за Суперкупата
- Веласкес поиска от Левски да форсира селекцията
- Пламен Николов: Левски заслужава да е шампион
- Георги Василев: Левски заслужава да е шампион
- Войнов: Левски напълни чинията, остава само да я изяде
- Веласкес: Само няколко неточности, на които трябва да обърнем внимание
- Левски без победа и в третата си контрола
- Левски си спомниха за европейския шампион Топето
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]