Половината отбор на Черно море с травми след мача с Левски
Половин отбор футболисти на Черно море са с проблеми след мача с Левски на "Тича“, спечелен от варненци с 3:1, съобщиха от варненския клуб. Петима от играчите на Илиан Илиев имат травми, като трима от тях до последно ще са под въпрос за последния мач от редовния сезон – срещу Пирин Благоевград.
По въпрос за гостуването са Влатко Дробаров, Даниел Димов и Андреас Калкан. Дробаров е със счупен пръст на крака, капитанът на "моряците“ е с разтежение, а румънецът е с проблем във връзка в коляното. Другите двама играчи - Цветомир Панов и Васил Панайотов, също са с болежки и тренират на облекчен режим.
Всички останали футболисти на Черно море се готвят на пълни обороти.
Черно море гостува на Пирин Благоевград в събота (20 април) от 15:15 часа.
Преди тази среща "моряците" заемат второто място във временното класиране на Първа лига с 61 точки, докато "орлетата" са на 13-ото място с 29 точки.
- Лъчезар Балтанов: Да победиш Черно море с 5:0 е доста трудно
- Илиан Илиев: Второто полувреме беше срамно за Черно море
- Ботев Пд унижи Черно море с 5:0 под дъжда на „Колежа“
- Илиан Илиев решава бъдещето си в Черно море след края на сезона
- Черно море вероятно губи Панайотов и Атанасов до края на сезона
- Илиан Илиев: На този етап не сме готови за Европа
- Черно море надви Локо (Пд) и излезе на пето място
- Черно море победи Ботев (Пд) в мач, белязан от расистки скандал