Тодор Неделев е близо до завръщане
Тодор Неделев излезе от лазарета. Той получи мускулна контузия по време на гостуването на бившия му тим Ботев (Пловдив).
Травмата му попречи да облече отново националната фланелка - бе извикан от селекционера Илиан Илиев за двубоите срещу Танзания (1:0) и Азербайджан (1:1), но отпадна. Плеймейкърът тренира наравно със съотборниците си вчера. Все още обаче не е ясно дали ще попадне в групата за мача с Левски и дали Георги Дерменджиев ще му гласува доверие, или ще предпочете да не го рискува, ако не е напълно готов.
През пролетта наставникът започна да дава шансове на офанзивния халф. Неделев тъкмо бе влязъл в добра форма, когато получи травмата на "Колежа". 31-годишният Неделев пристигна през орлите през миналата зима, но имаше проблем с адаптацията. През тази кампания е с 13 шампионатни мача зад гърба си, в които е отбелязал 2 гола.
- Лудогорец пази титулярите за Ференцварош
- В сряда теглят жребия за Купата на България
- Лудогорец влиза в битка с китайци за халф на Карабах
- БФС за Лудогорец - Левски: "Сините" трябваше да играят с човек по-малко едно полувреме
- Веласкес: Заслужавахме да победим
- Хьогмо: Левски ни затрудни, но ги спряхме
- Лудогорец с оферта за халф на Карабах
- Лудогорец прекърши Левски и е на полуфинал за Купата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]