Костов: Не трябва да се отпускаме и да свеждаме глава


Треньорът на Левски - Николай Костов, коментира победата на своя тим над Славия с 2:0 и дори се извини на феновете за играта през второто полувреме.
"Започнахме силно и показахме добра игра, добри взаимодействия и висока преса. През вторите 45 минути обаче дойде умората и се наруши баланса. Охене, Мислович, Бала и всички един по един започнаха да изнемогват.", сподели наставникът в ефира на Диема.
"Славия използва този момент и ни натинса с добра игра. Това разстрои нашата публика, за което им се извинявам. Поздравления обаче за противниковия отбор и техния щаб за добрата игра."
"Надявам се още в следващия мач да сме по-свежи. Имахме проблеми, с които да се справяме. Поздравявам публиката, защото без нея днес може би нямаше да победим."
"Не трябва да се отпускаме и да свеждаме глава. Съжалявам, че така завършихме срещата, ние сме ценители на красивата игра, но не се получиха нещата през втората част."
"На пресконференцията преди мача с Лудогорец ще кажа в какво настроение сме и дали имаме страхове преди това дерби.", завърши Костов.
- 4-ма си тръгват от Славия, отборът ще е в почивка до средата на юни
- Загорчич: Вторият им гол беше случаен
- Локо Пловдив би Славия и поне се отърва от директно отпадане във Втора лига
- Левски си хареса още един играч от Славия
- Росен Кирилов: Мисля, че дузпата беше спорна
- Загорчич: Това е начинът да натрупаме самочувствие
- Гол от дузпа носи победата на Славия срещу Крумовград
- Вили Вуцов избухна срещу Венци Стефанов