Гонзо започна с уволненията
Новият шеф на БФС Георги Иванов не се бави много и развъртя метлата. Вчерашният ден беше доста напрегнат в кулоарите на централата, след като около 20 служители бяха уволнени, разкрива в днешния си брой в. "Мач Телеграф".
Сред съкратените са и емблематичните секретарки на бившите шефове Борислав Михайлов, Йордан Лечков и Емил Костадинов, които в един момент имаха солидна власт в централата, особено първата.
Според запознати Георги Иванов, който има впечатления от първа ръка като технически директор на съюза от 2 г. насам, е решил да преструктурира футболната ни централа.
- Тунчев: Липсваше ни ефективност, но показахме характер
- Косич: Свършихме работата още в първия мач, финалът е отворен
- Марин Бакалов: Ботев се подобрява, целите трябва да са високи
- Локо Пловдив задържа Арда на дистанция и се класира за финала
- Найденов: Личи си, че Писков е бил в ДЮШ на Лудогорец
- Карлос Насар: ЦСКА трябва да покажат тази игра и в евротурнирите
- Ликът на великия Георги Денев-Кучето грейна на „Армията“
- Кокала: Много вода изтече от моята шампионска титла с Левски
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]