Министърът на спорта подава оставка
Министърът на спорта Димитър Илиев, заяви, че подава оставка.
"Не само аз, цялото правителство ще подаде оставка утре (бел. ред - 6 март). След това - не знам, ще видим. Нямам никакви очаквания. За мен е важно в спорта да се взимат решения с мисъл за хората.
Това всъщност е политиката - мисъл за хората. Същата е ситуацията и в шахмата", заяви министърът на младежта и спорта Димитър Илиев.
- Отбор във война: необикновеният Мондиал на Иран
- Лудогорец разби Етър с 11 гола в зрелищна контрола
- Любо Пенев дебютира с драматична победа, Локомотив София обърна шампиона на Косово
- Обявиха програмата за първите 3 кръга в efbet Лига
- ФИФА и БФС обсъдиха развитието на аматьорския футбол в България
- Берое успя да задържи важен треньор
- Мило Борисов: Офертата на Palms Bet съответства на очакванията на Левски
- Новите екипи на Лудогорец с вдъхновение от древен Абритус
352
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]